Pogotowie komputerowe Gliwice

Dodane przez Osoba kontaktowa, Wtorek, 09 Styczeń, 2018  09:26

Opis oferty:

Nr tel.: 578147087 dostępny całą dobę!

W ofercie m.in.:

Naprawa komputerów

Uszkodzone podzespoły, błędy dysków twardych, systemu, problemy z uruchamianiem. Wszystkie naprawy i konfiguracja za rozsądną cenę. Dopasowanie i zamówienie odpowiedniego sprzętu, jest również w naszym zakresie. Klient może spać spokojnie

Usuwanie złośliwego oprogramowania

Pozbywanie się wirusów, trojanów, malware i innych śmieci w relatywnie krótkim czasie. Dane użytkownika i oprogramowanie nie ulegają modyfikacji, jeżeli jest to tylko możliwe.

Odzyskiwanie danych

Dane czasami znikają bez śladu a sprzęt bywa zawodny. Przywracamy większość danych jeżeli tylko sprzęt nie jest doszczętnie zniszczony.

Naprawa smartfonów/tabletów

Wymieniamy pęknięte ekrany, uszkodzone elementy i regenerujemy baterie w większości dostępnych modeli. Naprawiamy i modyfikujemy również oprogramowanie, konfigurujemy i zabezpieczamy.

Pogotowie komputerowe

Świadczymy również usługi w firmach i domach naszych klientów. Przywozimy i wymieniamy zamówiony sprzęt, dokonujemy okresowych przeglądów i konserwacji, nasi klienci nie muszą się tym martwić.

Wdrażanie oprogramowania

Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb i wymagań klienta usprawniające codzienną pracę i przepływ informacji z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Kursy i szkolenia

Rozwijamy możliwości, uzupełniamy i porządkujemy wiedzę na temat komputerów, oprogramowania i sieci. Po ukończeniu kursu, wystawiamy certyfikat uprawniający do wykonywania omawianych zagadnień.

Zdalne wsparcie techniczne

W każdej chwili możesz liczyć na rozwiązanie problemu lub usunięcie awarii. Spokój ducha i sprawny sprzęt it to recepta na długowieczność i dostatnie życie.

Recycling sprzętu elektronicznego

Zajmujemy się utylizacją i złomowaniem zużytego sprzętu elektronicznego. Wystawiamy zaświadczenia. Zapewniamy darmowy odbiór sprzętu.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 27
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie