AUTO-PAKIET DVD dla Twojego warsztatu !!! Niezbędnik !

Dodane: Piątek, 10 Maj, 2019  21:43
  • Kategoria: Narzędzia / Diagnostyka
  • Stan:Nowe
  • Cena: 699 zł

Opis oferty:

AUTO-PAKIET DVD dla Twojego warsztatu, to pakiet trzech oprogramowań cieszących się największym powodzeniem wśród specjalistów jak i amatorów motoryzacji.

Najbogatsza baza danych, wartości, informacji oraz schematów zawarta w oprogramowaniach, pozwoli Państwu na szybkie zdiagnozowanie problemu mechanicznego jak i elektronicznego/elektrycznego w pojeździe i dokładne rozwiązanie go.

Niezbędna wiedza dla Ciebie oraz Twoich pracowników, zawarta w trzech najbardziej renomowanych oprogramowaniach do naprawy samochodów!


***AUTODATA 3.41 PL, pełna polska wersja do roku 2013***
***BOSCH ESI TRONIC 2013 PL, z pompami dieslowskimi***
***TOLERANCE DATA 2010PL***

1.AUTODATA 3.41 PL, jest niewątpliwie najbardziej nowoczesnym i najbardziej pożądanym narzędziem w każdym warsztacie samochodowym. Wszystkie niezbędne dane dotyczące mechaniki, diagnostyki, klimatyzacji, elektryki oraz elektroniki zostały zawarte na jednym krążku DVD. Znajdują się tam dane do ponad 18.000 modeli. Program na płycie DVD z informacjami technicznymi i danymi regulacyjnymi do około 18000 modeli samochodów 80 producentów z całego świata. Program umożliwia w szybki i prosty sposób znalezienie interesujących danych lub rysunków i podejrzenie ich na komputerze oraz łatwe wydrukowanie ich na drukarce.Program Autodata zawiera dane do samochodów osobowych , dostawczych i niektórych ciężarowych, modele z lat 1959/2013. Spis treści programu Autodata 3.41 PL:* Geometria kół samochodowych wraz z ilustracjami punktów regulacyjnych,# Dane diagnostyczne dla pojazdów z silnikami benzynowymi,# Dane diagnostyczne dla pojazdów z silnikami diesla, uzupełnione o:* kasowanie inspekcji olejowych i serwisowych,*kodowanie kluczyków elektronicznych,* lokalizacja filtrów przeciwpyłkowych,* momenty dokręcania,* paski wieloklinowe,* pojemności napełniania w układzie klimatyzacji.
# Paski rozrządu,
# Łańcuchy rozrządu,
# Serwisowe przeglądy techniczne,
# Czasy napraw z możliwością sporządzania kosztorysów,
# Kody usterek.
# Sterowanie silnikiem
* diagnoza modułów
* wartości kontrolne
# Tabele wyszukiwania usterek
# Schematy instalacji elektrycznych
# Schematy instalacji elektronicznej
# Układy klimatyzacji

2.BOSCH ESI TRONIC 2013 + POMPY DIESLOWSKIE
Dziesięć lat prac badawczo - rozwojowych, potężną dawkę know-how oraz bogate doświadczenie w zakresie fabrycznego wyposażania pojazdów zainwestowali specjaliści firmy Bosch w stworzenie kompleksowego oprogramowania ESI[tronic] dla warsztatów. Pierwsza płyta ukazała się w roku 1991, obecnie ten modułowo zbudowany pakiet oprogramowania obejmuje 27 różnych rodzajów płyt z instrukcjami dotyczącymi diagnostyki i wyszukiwania błędów, katalogami części zamiennych, instrukcjami dotyczącymi napraw, schematami połączeń, wartościami kontrolnymi i roboczymi, informacjami z zakresu mechaniki oraz programami do wykonywania kalkulacji przeglądów i napraw związanych z wymianą uszkodzonych części. Płyta A stanowi fundament całego systemu. Zawiera ona dane dotyczące części i akcesoriów samochodowych Bosch oraz zapewnia dostęp do blisko 15 000 samochodów osobowych, 1 500 pojazdów użytkowych, 5 000 motocykli, 800 ciągników, traktorów i pojazdów specjalistycznych. Na płycie B znajduje się ponad 2, 8 mln wartości roboczych dla 7 000 najbardziej popularnych na rynku samochodów osobowych i transporterów. Płyta C jest najważniejszą płytą dla warsztatów samochodowych, ponieważ zawiera najobszerniejszą w Europie kombinację instrukcji wyszukania usterek oraz diagnozowania sterowników w pojazdach z danym do samodiagnozy, wskazówkami poszukiwania błędów i procedurami naprawczymi.

3.TOLERANCE DATA 2010 PL - świetne oprogramowanie, zawierające dane, wartości oraz informacje do wszystkich marek i modeli samochodów dostępnych na rynku do roku 2010. Znajdują się w niej zarówno obszerne dane i informacje niezbędne do pomocy przy naprawie mechanicznej jak i dokładne schematy instalacji elektrycznych. Podstawą tego oprogramowania jest właśnie elektryka oraz elektronika samochodowa.

AUTO-SERWIS DVD - jest pakietem trzech najbardziej rzetelnie polecanych oprogramowań przez mechaników. Wszystkie wersje są pełnymi polskimi wersjami, działającymi bez ograniczeń czasowych.

TEL: 787 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gliwice / Sośnica
OBD-Data
Na Lento.pl od 12 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń