magazynier – operator wózka jezdniowego (unoszącego) TESCO

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 05 Czerwiec, 2018  10:41
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Inna
  • Pracodawca:Work & Jobs Consulting

Opis oferty pracy:

Ulotka dla kandydatów-Staffline
1. Jak wygląda praca? Na czym polega praca? Jakie jest wynagrodzenie oraz warunki pracy?
Nazwa stanowiska: magazynier – operator wózka jezdniowego (unoszącego)
Opis zadań na stanowisku: czynności polegają na poruszaniu się po magazynie wózkiem jezdniowym (unoszącym) i zbieraniu produktów na podstawie komend wydawanych na wyświetlaczu skanera, który umieszczony jest na ręce. Skaner wyświetla do której alejki pracownik powinien się udać i jaki produkt i w jakiej ilości przenieść na palete/roll cage. Pracę wykonuje się na dziale Fresh (produkty świeże np. ziemniaki, jogurty, marchewka, mięso paczkowane itp.) oraz Grocery (produkty tzw. suche np. proszki do prania, alkohole, napoje, kosmetyki itp). Na dziale Fresh panuje temperatura +1 stopień Celcjusza lub + 12 stopni Celcjusza. Na dziale Grocery jest temperatura pokojowa. Kandydaci nie mogą wybrać działu na którym pracują – dział jest przydzielany przez Staffline w zależności od zapotrzebowania.
Wynagrodzenie zależy od:
szybkości zbierania produktów
Za każdy zebrany na magazynie karton przyznaje się punkty w zależności od działu wykonywania pracy.
I tak np. na dziale Fresh za każdy karton przyznaje się zwykle 1 punkt a na dziale Grocery za każdy karton przyznaje się zwykle 0,9 punkta. Na koniec miesiąca oblicza się średnio ile punktów ktoś zdobył na godzinę. Jeśli liczba punktów na godzinę jest mniejsza niż 100 to za każdą godzinę pracy płaci się 13,7zł brutto. Jeśli średnia jest większa niż 100 punktów na godzinę to za każdy zebrany punkt w miesiącu płaci się 0,137zł brutto. Oznacza to, że jeśli średnia miesięczna wynosi np. 120 punktów na godzinę to stawka za każdą godzinę wynosi wtedy 16,44zł ; jeśli średnia to 160 punktów to stawka godzinowa to 21,92zł za godzinę itp.

Na dziale Fresh jest 5 zmian dziennie po 8 godzin każda (6-14 ; 8-16 ; 14-22 ; 22-6 ; 24-8). Na dziale Grocery są 3 zmiany dziennie po 8 godzin każda (6-14 ; 14-22 ; 22-6). W ciągu jednej zmiany jest półgodzinna przerwa.Możliwe są często nadgodziny. Czas pracy liczony jest na podstawie wskazań skanera, którym posługuje się pracownik. Staffline zwykle oferuje 6 dni pracy w każdym tygodniu.

Wózek na dziale Fresh wózek na dziale Grocery
2. Jakie są wymagania żebym mógł rozpocząć pracę?
Każdy kandydat przed przystąpieniem do pracy musi mieć badania sanitarno-epidemiologiczne (Sanepid) oraz musi mieć certyfikat na wózki unoszące. Pomożemy Ci zrobić badania Sanepid oraz kurs na wózki unoszące, więc nie musisz się o nic martwić. Kurs na wózki unoszące kosztuje w całości 200zł i można zapłacić dopiero z 1szej wypłaty – odpiszemy. Badania Sanepid kosztują 101,24zł i również pomożemy je zrobić.
Ważne! Proszę uważnie przeczytać!
1. Zgodnie z prawem, Staffline zarejestruje Państwa w ZUS. Od Państwa wypłaty będą odprowadzane wszystkie wymagane prawem składki na ZUS oraz podatki. Proszę mieć świadomość iż od kwoty brutto, którą Państwo zarobią będzie odprowadzany ZUS i podatek. Przez cały okres świadczenia usług w Staffline będą Państwo zgłoszeni do ubezpieczenia zdrowotnego co oznacza, iż mogą Państwo swobodnie korzystać z Polskiej opieki medycznej w tym ze szpitala.
2. Otrzymają Państwo od nas wyposażenie potrzebne do pracy. W przypadku zakończenia pracy przez Państwa wszystkie rzeczy powinny być oddane do biura w ciągu 3 dni roboczych.
3. Proszę pamiętać, iż w przypadku zakończenia pracy należy dać conajmniej 7 dniowe wypowiedzenie.
4. Każdy kandydat zainteresowany pracą może obejrzeć film o pracy w magazynie:
https://youtu.be/0G4eN4dYtTo

3. Zakwaterowanie
Nie martw się o zakwaterowanie. Staffline współpracuje z kilkoma właścicielami mieszkań i hosteli i w dniu, w którym się u nas pojawisz będziesz miał zapewnione zakwaterowanie. Opłata za zakwaterowanie wynosi od 350zł do 425zł miesięcznie w zależności od zakwaterowania i jest płatna bezpośrednio właścicielowi.

Kontakt : Tel. 796 328 233 796 - pokaż numer telefonu - , 608 518 091 608 - pokaż numer telefonu - @

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gliwice
Work Jobs
Na Lento.pl od 25 paź 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie