Praca Gliwice- wykładanie towaru w markecie.

Dodane: Poniedziałek, 21 Wrzesień, 2020  08:45
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

SAVOIR Group Sp. z o.o.
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Merchandiser/Serwisant/Osoba do wykładania towaru

Miejsce pracy:
1) Selgros, ul. Toszecka, Gliwice - dwa razy w tygodniu, limit godzin miesięczny do wypracowania to 16h
2) Market spożywczy, ul. Lipowa, Gliwice - dwa razy w tygodniu, limit godzin miesięczny do wypracowania to 16h
3) Kaufland, ul. Pszczyńska, Gliwice - dwa razy w tygodniu, limit godzin miesięczny do wypracowania to 18h

Wynagrodzenie: 19zł brutto/godz.

Zadania:
- wykładanie towarów na Dziale Suche,
- dbanie o należytą ekspozycję towarów,
- kontrola dat ważności,
- inne zadania zlecone przez Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:
- pełnoletność,
- posiadanie aktualnej książeczki lub orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- dyspozycyjność w dni robocze, w godzinach porannych,
- mile widziane doświadczenie przy wykładaniu towaru, ale nie jest to warunek zatrudnienia.

Szczegóły oferty:
- praca dorywcza- szczegóły dni i godz. podane przy lokalizacji,
- wynagrodzenie: 19,00zł brutto za godz. pracy,
- umowa zlecenie z ZUS,
- możliwość zdobycia doświadczenia i współpracy przy innych zleceniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Gliwice
Na Lento.pl od 22 cze 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu